Fibabanka Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye’de bankacılık alanında faaliyetlerini sürdüren özel bankalar arasında yer alan Fibabanka, ülke çapında ihtiyaç duyulan şubelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Fibabanka’nın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan personel alımı ilanında banka bünyesinde çalıştırılacak personelin müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonunda görevlendirileceği açıklandı. Ayrıca ilan metninde bankacılık kariyerine Fibabanka müşteri hizmetleri yetkilisi olarak başlamak ya da devam etmek isteyen adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Fibabanka’nın duyurduğu banka personel alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile bankacılık sektörünün son dönemde en çok tercih edilen özel bankaları arasında kendine yer bulan Fibabanka, çok sayıda personel alımı yapacağını her zaman olduğu gibi yine kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla kamuoyuna duyurdu. Kariyerine bankacılık sektöründe devam etmek ya da başlamak isteyen adayların yakından ilgilendiği banka personel alımı ilanında, bankanın ihtiyaç duyulan şubelerinde istihdam edilecek olan yeni personelin müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonunda daimi olarak çalıştırılacağı açıklandı.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı İlanı Yayınladı

Müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonuna yeni personel alımı yapıldığını kamuoyuna duyuran Fibabanka, başvuruları kabul edilip işe başlayacak olan yeni personelin sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceğini açıkladı. Banka iş başvurusunda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartlarını da ilan detaylarında yer ver veren Fibabanka, başvuruda bulunmak isteyen adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerektiğini vurguladı.

Fibabanka tarafından yeni personel alımı yapılan müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonuna alınacak çalışanların bankanın İstanbul şubelerinde görevlendirileceği belirtildi. Müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonundaki açığı kapatmak için harekete geçen Fibabanka, kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla, bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aradığı şartları da belirtti.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Başvuru Şartları

Bankacılık kariyerine Türkiye’nin son dönemde atılımları ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile öne çıkan özel bankalarından Fibabanka bünyesinde başlamak veya devam etmek isteyen adayların yakından ilgilendiği Fibabanka müşteri hizmetleri yetkilisi banka personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Buna göre adayların şu şartları taşımaları halinde belirtilen başvuru adreslerine başvurularını zamanında yapmaları gerektiği açıklandı:

 • İnsan iletişim yönlerinin güçlü ve gelişmiş olması,
 • Üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık eğitim veren fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak,
 • Tercihen şube operasyon biriminde en az 1 yıl deneyim sahibi olmak,
 • Günlük nakit, kasa ve ATM işlemlerini yapabiliyor olmak,
 • Satış odaklı olmak,
 • Ekip çalışmasına uyumlu olmak,
 • Analitik düşünme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı çalışabilmek,
 • Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olmak,
 • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak,
 • Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti güçlü olmak

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Başvuru Tarihi

Fibabanka kurumsal internet sitesi üzerinden bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenlerin bilgisine sunulan müşteri hizmetleri yetkilisi personel alımı ilanında başvuru tarihi de belirtildi. Kasa işlemleri ve gişede mevcut ürünlerin satışını yapılması gibi görevleri bulunan müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 28 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını Fibabanka kurumsal internet sitesi üzerindeki kariyer sayfası aracılığıyla bankaya iletebilecekleri açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu