Fed’den Yeni Faiz Açıklaması Geldi

Fed’den Açıklama Geldi. Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası’ndan açıklama geldi. Piyasaların merakla beklediği konuya sonunda açıklama geldi. ADB Merkez Bankası Fed’den gelen açıklamaya göre politika faizini 25 baz puan indirerek % 1,75 – 2,00 aralığına çektiğini bildirdi. ABD Merkez Bankası Fed faiz oranlarına 25 baz puan olarak indirim gerçekleştirdiğini bildirdi.

ABD Merkez Bankası Fed yaptığı açıklamada politika faiz oranını % 1,75 – 2,00 aralığında tutulduğunu belirtmektedir. ABD Bankası Fed faiz indirimine gitme kararını yapılan oylamada 3’e karşı 7 oy çokluğu ile alındığını bildirmektedir.

Fed Temmuz Açıklaması

Fed Temmuz Açıklaması, Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası Fed’in daha önce de Temmuz ayı içerisinde yine faiz indirimi işlemi uygulaması gerçekleştirmişti. Fed 31 Temmuz 2019 tarihinde de politika faizini 25 baz puan indirime giderek faiz oranını % 2,00 – 2,25 aralığına indirme kararını açıklamıştı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu