Evden Çıkmayanlara Özel Online Alışverişte 30 TL Hediye Kampanyası

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini göstermeye başlayan koronavirüs salgını sebebiyle sosyal izolasyon uygulayan ve evlerinden dışarı çıkmayanların sayısı her geçen gün artıyor. Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip kredi kartlarından olan Bonus, koronavirüs sebebiyle evlerinden çıkmayan müşterileri için cazip hediye kampanyası başlattı. Bonus kredi kartı sahiplerinin yararlanabileceği online alışverişte 30 TL hediye kampanyası hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan ve sosyal izolasyon uygulayan tüketicilere sevindirici haber Bonus’tan geldi. Bonus kredi kartı sahipleri, 31 Mart 2020 tarihine kadar Bonus kredi kartlarını kullanarak yapacakları online giyim, elektronik ve yapı malzemeleri alışverişlerinde 150 TL ve üzeri 2. harcamalarında 15 TL ve 3. harcamalarında 15 TL olmak üzere toplam 30 TL bonus hediyesi kazanma şansına sahip oluyor. Kampanya detaylarını ve katılım koşullarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Bonus Online Alışverişe Özel 30 TL Hediye Kampanyası Detayları:

İnternet üzerinden Bonus üye iş yerlerinde yapacağınız giyim, elektronik ve yapı malzemeleri alışverişlerinizde 150 TL ve üzeri 2. harcamanıza 15 TL ve 3. harcamanıza 15 TL olacak şekilde toplam 30 TL bonus hediye verilecektir.

  • Kampanyaya dahil olan kartlar, Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy ve tüm ek kartlardır.
  • Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, Garanti Pay ile yapılan işlemler dahildir.
  • Aynı gün içinde aynı işyerinin POS cihazı üzerinden yapılan harcamaların yalnızca ilki kampanya kapsamına alınacaktır.
  • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
  • Müşteri bazında gerçekleşen bu kampanyada bir müşteri en fazla 30 TL bonus hediyesi kazanabilir ve kampanyada sadece yurt içinde yapılan harcamalar geçerlidir.
  • 12 Nisan 2020 tarihine kadar kullanılmayan bonus hediyeleri geri alınacaktır.
  • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu