Denizbank Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor! Banka Personel Alımı

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan Denizbank kurumsal internet sitesi üzerinden personel alımı ilanları yayınlıyor. Bankacılık kariyerine Denizbank çatısı altında devam etmek ya da başlamak isteyen vatandaşların yakından ilgilendikleri Denizbank güncel personel alımı ilanında hangi kadroya çalışan alınacağı da açıklandı. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren bankalar arasında yer alan Denizbank, bünyesinde istihdam etmek üzere yönetici asistanı alımı yapacağını duyurdu. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla bankada iş arayan vatandaşlara duyurulan güncel personel alımında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartları ve özelliklere de yer verildi. Denizbank yönetici asistanı alımı hakkında bilinmesi gereken detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Denizbank, kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla yayınladığı personel alımı ilanında İstanbul’daki banka şubelerinde tam zamanlı olarak istihdam etmek üzere banka personeli alacağını duyurdu. Yönetici asistanı kadrosuna yapılacak banka personel alımlarında Denizbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilecek. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından biri olan Denizbank bünyesinde bankacılık kariyerine başlamak veya devam etmek isteyen adaylarda aranan başvuru şartları ve özellikler de Denizbank tarafından yayınlanan ilanın detaylarında belirtildi.

Denizbank Yönetici Asistanı İş İlanı Detayları

Denizbank tarafından yayınlanan banka iş ilanı duyurusuna başvuruda bulunacak olan adaylarda aranan şartlar kurumsal internet sitesi üzerinden duyuruldu. Denizbank yönetici asistanı alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların şu başvuru şartlarını taşıması gerekiyor:

 • Üniversite ya da meslek yüksekokulu mezunu olması,
 • İleri seviyede yazılı ve sözlü olarak İngilizce biliyor olması,
 • En az 3 yıl yönetici asistanlığı tecrübesi olması,
 • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş olması,
 • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği olması,
 • MS Office programları (World, Excel, Powerpoint vb) kullanımında tecrübeli olması,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli olması,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiş olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu hareket edebilmesi,
 • Analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması,
 • İstanbul’da ikamet ediyor veya edecek olması

Bu başvuru şartları taşıyan kişiler, Denizbank yönetici asistanı personel alımı ilanına bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla kolaylıkla başvuruda bulunabilecektir. Bunun yanı sıra Denizbank tarafından yapılan açıklamada, söz konusu başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilen adayların başvurularının iptal edileceği kaydedildi.

Denizbank Yönetici Asistanının Görev ve Sorumlulukları

İstanbul şubelerinde istihdam etmek üzere duyurulan Denizbank yönetici asistanı personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için ayrıca bu pozisyonda çalıştırılacak personelin hangi görevleri yerine getirmesi gerektiğine de yer verildi.

 • Bireylerin bağlı oldukları yöneticilik kapsamında, gerekli takvim kontrollerinin sağlanması,
 • Bankacılık işlemleri ile ilgili randevuların ayarlanması,
 • Banka yönetiminin toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması,
 • Telefon ile mail trafiğinin en hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetiminin yapılması

Denizbank Yönetici Asistanı Personel Alımı Son Başvuru Tarihi

Denizbank bünyesinde bankacılık kariyerine devam etmek ya da çalışmak isteyenlerin yakından ilgilendiği Denizbank yönetici asistanı personel alımı ilanı detayları bu şekilde açıklandı. Türkiye’nin önde gelen ve milyonlarca bireysel ya da ticari müşterisi bulunan özel bankalarından olan Denizbank, kurumsal internet sitesi üzerinden bu pozisyona başvuruda bulunacak adaylar için son başvuru tarihini de duyurdu. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan Denizbank kariyer sayfası üzerinden başvuruların kabul edileceği belirtilirken, son başvuru tarihi 21 Mart 2020 olarak açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu