Denizbank ve TEB Şubat Ayında En Az Lise Mezunu Personel Alacak!

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından Denizbank ve Türk Ekonomi Bankası (TEB), ihtiyaç duyulan şubelerinde yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Bankaların kurumsal internet siteleri üzerinde yer alan banka iş ilanları kategorisi üzerinden duyurulan personel alımı ilanı detaylarında adaylarda aranan başvuru şartları da yer aldı. En az lise mezunu adayların başvuruda bulunabilecekleri güncel personel alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) en az lise mezunu makam şoförü alımı yapacağını duyurdu. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları da yer aldı. Kariyerine ülkenin önde gelen özel bankalarından Türk Ekonomi Bankası (TEB) bünyesinde devam etmek isteyenlerin yakından ilgilendiği banka personel alımı ilanında çok sayıda personelin daimi olarak makam şoförü kadrosuna istihdam edileceği belirtildi.

İlan detaylarında adaylarda aranan başvuru şartları da yer aldı. Buna göre TEB bünyesinde makam şoförü olarak çalışmak isteyen adayların en az 5 yıl kendi alanlarında ve mesleklerinde tecrübe sahibi olmuş olmaları istendiği belirtildi. Çok sayıda banka personel alımı yapan banka kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla TEB makam şoförü personel alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartlarını yayınladı.

TEB Makam Şoförü Personel Alımı Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu,
 • İnsan ilişkileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün,
 • Dış görünümlerine önem veren,
 • Bankanın kurumsal misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilecek,
 • Ekip çalışmasına uyumlu,
 • Askerlik görevini tamamlamış,
 • Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yayınlanan en az lise mezunu makam şoförü personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartları bu şekilde sıralandı. Söz konusu şartlara uyum sağlayan adayların başvurularının kabul edileceği ve işe alınacak personelin İstanbul’da görevlendirileceği belirtildi. Bu sebeple adayların İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmeleri gerektiği açıklandı.

TEB tarafından yayınlanan banka iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 5 Nisan 2020 tarihine kadar bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfasından ya da İstanbul Anadolu yakasındaki banka şubelerinden başvurularını tamamlamaları istendi.

Denizbank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

İstanbul şubelerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı yaptığını açıklayan Denizbank, kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla duyurduğu güncel banka personel alımı ilanında ayrıca başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aradığı başvuru şartlarını da açıkladı. Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan Denizbank bünyesinde kariyer yapmak isteyen adayların 1990 yılı ve sonrasında doğmuş olmaları gerektiği belirtildi.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu,
 • Mesleğinde en az 2 yıl deneyim sahibi,
 • Dinamik ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş,
 • Vardiyalı çalışma şekline uyumlu,
 • X Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası sahibi,
 • 5188 sayılı Kanun kapsamında 5 yıl geçerli olan silahlı özel güvenlik kimlik belgesi sahibi,
 • Muvazzaf askerlik görevini tamamlamış

Denizbank tarafından açıklanan lise mezunu güvenlik görevlisi personel alımı ilanında başvuru şartlarına uygun olan adayların başvurularını 9 Nisan 2020 tarihine kadar bankanın kurumsal internet sitesi ve şubeleri üzerinden tamamlamaları gerektiği belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu