Denizbank Emekli Promosyon Ödemesi Ne zaman Başvuru Nasıl Yapılır 

Emeklilere promosyon ödenmesi ile ilgili çalışmalar artık son buldu. 2017 Mart ayından itibaren emeklilere bankalar tarafından promosyon ödenecek. Peki Denizbank emeklilere ne kadar promosyon ödeyecek? DenizBank emekli promosyonu için gerekli şartlar nelerdir? DenizBank emekli promosyon başvuruları nasıl ve nereye yapılacak? işte Denizbank tarafından ödenecek emekli maaş promosyonu ile ilgili bilinmesi gerekenler ;

Denizbank ne kadar emekli promosyonu ödeyecek?

DenizBank’ın ödeyeceği emekli promosyon tutarı emeklinin aldığı maaş tutarına göre belirlenecek. Buna göre;

  • Emekli maaşı 1000 TL altında olan emekliler ile dul ve yetimlere 300 TL,
  • Emekli maaşı 1000 TL ile 2000 TL arasında olan emekliler ile dul ve yetimlere 375 TL,
  • Emekli maaşı 2000 TL üzerinde olan emekliler ile dul ve yetimlere450 TL promosyon ödenecek.

Promosyon ödemesi bir defaya mahsus olarak peşin ödenecek.

TC kimlik numarasına göre DenizBank emekli promosyon ödemeleri ne zaman başlıyor?

Denizbank tarafından ödenecek emekli promosyonları T.C kimlik numarasının son rakamına göre belirlenecek. Buna göre T.C kimlik numarasının son rakamı 0 olanlara 2017 Mart , 2 ve 4 oranlara 2017 Nisan 6 ve 8 olanlara ise 2017 Mayıs ayından itibaren ödenecek.

Önemli not: Bu takvim bakanlık tarafından belirlenen takvim. Promosyon ödemelerinin ödeneceği net tarih konusunda şubenizden bilgi almanız daha iyi olacaktır.

DenizBank emekli promosyonu başvuruları nasıl ve nereye yapılacak?

DenizBank’tan emekli promosyonu alabilmek için şubeye uğrayarak protokol imzalamanız gerekmektedir. DenizBank’tan emekli promosyonu alabilmek için en az üç yıl bankada emekli maaşı alacağınızı taahhüt etmek yeterli olacaktır.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. İlk maaşımı denizbanktan aldığım için 300 TL promosyon verdiler şimdiki duzenlemeyle bir daha alabilirmiyim daha üç yilim dolmadi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu