Denizbank Dijital Pazarlama Yetkilisi Alım İlanını Yayınladı!

Türkiye bankacılık sektörünün en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankaları arasında bulunan Denizbank, ülke çapındaki şubelerinde ihtiyaç duyulan kadrolara yeni personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Denizbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla yeni bir banka personel alımı ilanı yayınlandı. Denizbank bünyesinde çalışmak ve bankacılık kariyerine burada devam etmek isteyenleri yakından ilgilendiren ilanda ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Denizbank dijital pazarlama yetkilisi olarak daimi görevlendirmek üzere istihdam edeceği yeni personel alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Denizbank banka iş ilanları kapsamında yapılan kamuoyu duyurusu ile bünyesinde görevlendirmek üzere yeni pazarlama personeli aradığını açıkladı. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Denizbank çatısı altında dijital pazarlama yetkilisi olarak görev yapmak isteyen adayların yakından ilgilendiği personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Ayrıca başvurular için son tarihin ne zaman olduğu ve işe alımı yapılacak olan yeni dijital pazarlama yetkilisi personelinin görev ve sorumlulukları da ilan detaylarında yer aldı.

Denizbank Dijital Pazarlama Yetkilisi Alımı Başvuru Şartları

Denizbank tarafından yayınlanan güncel personel alımı ilanında adayların ihtiyaç duyulan şubelerde dijital pazarlama yetkilisi kadrosunda daimi olarak istihdam edileceği belirtildi. Bu pozisyon için söz konusu ilana başvuruda bulunarak bankacılık kariyerine Denizbank çatısı altında devam etmek isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Buna göre adayların;

 • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olması,
 • Performans pazarlaması ile ilgili olarak bankacılık sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi olması,
 • Google Analytics, GTMi Firebase ve Adjust gibi dijital analiz araçlarını efektif bir şekilde kullanabiliyor olması ve bu alanda bilgi sahibi olması,
 • İleri seviyede MS Office (Word, Excel) bilgisinin olması,
 • Konuşma ve yazmada İngilizce biliyor olması,
 • Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, sonuç ve çözüm odaklı olması,
 • Kendini geliştirmeyi seven ve gelişime açık olması,
 • Güler yüzlü ve takım çalışmasına uyumlu olması,
 • Özel bankacılık alanında kariyer yapmak istemesi

Denizbank dijital pazarlama yetkilisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları ve detaylar bu şekilde açıklandı. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adayların son başvuru tarihine kadar başvuru işlemlerini banka şubelerinden veya Denizbank resmi internet sitesi üzerinden tamamlamaları gerektiği belirtildi.

Denizbank Dijital Pazarlama Yetkilisi Görev ve Sorumlulukları

Bankanın güncel olarak kamuoyuna duyurduğu dijital pazarlama yetkilisi alımı ilanında ayrıca bu  kadroda istihdam edilecek olan yeni personelin banka bünyesinde hangi görev ve sorumlulukları yerine getireceğine de yer verildi. Buna göre başvurusu onaylanıp işe alımı gerçekleşen yeni personelin;

 • Denizbank’ın online alt yapısını ileri düzeye taşıması,
 • CRM verisi ile online veriyi entegre etmesi,
 • Dijital kanallardaki ve performans pazarlama işlemlerini genişletmesi,
 • Bankanın belirlediği dijital hedeflerin tutturulması

gibi görev ve sorumlulukları bulunduğu belirtildi. Denizbank’ın güncel iş ilanına başvuruda bulunarak banka bünyesinde dijital pazarlama yetkilisi olarak daimi çalışmak isteyen adayların 17 Nisan 2020 tarihine kadar başvurularını bankaya iletmeleri gerektiği açıklandı. Başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilen adayların başvuru işlemleri hangi aşamada olursa olsun iptal edileceği duyuruldu. Denizbank dijital pazarlama yetkilisi alımı ilanına başvuruların online platform üzerinden ve banka şubeleri aracılığıyla toplanacağı belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu