Burgan Bank Dönemsel Gişe Yetkilisi İlanı Yayınlandı!

Türkiye bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren özel bankalar arasında yer alan Burgan Bank, ülke genelindeki banka şubelerinde istihdam edilmek üzere personel alımlarına devam ediyor. Burgan Bank kurumsal internet sitesi üzerinden duyurulan personel alımı ilanı detaylarında, bankacılık kariyerine Burgan Bank bünyesinde devam etmek ya da başlamak isteyen kişilerde aranan şartlara da yer verildi. Buna göre bankanın kurumsal internet sitesindeki kariyer sayfasında yer alan ilanda, Burgan Bank’ın dönemsel gişe yetkilileri arayışında olduğu açıklandı. Burgan Bank güncel personel alımı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Kariyerine Burgan Bank bünyesinde devam etmek ya da başlamak isteyen kişiler, bankanın güncel personel alımı ilanların yakından takip ederken, bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden personel alımı yapılacağı açıklandı. Kamuoyuna duyurulan açıklamada “Bankamızın İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan şubesi için dönemsel gişe yetkilisi personel alımı yapmaktadır.” ifadeleri kullanıldı. Bankanın dönemsel gişe yetkilisi kadrosuna başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve diğer detaylar da ilan metninde yer aldı.

Burgan Bank Dönemsel Gişe Yetkilisi Personel Alımı Başvuru Şartları

Kurumsal internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen vatandaşların radarına giren Burgan Bank, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan şubelerinde istihdam edilmek üzere dönemsel gişe yetkilisi personel alımı yapacağının duyurdu. Türkiye’nin özel bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile her geçen gün müşteri kitlesini artırmayı ve genişletmeyi başaran Burgan Bank, dönemsel gişe yetkilisi alımı yapacak.

Burgan Bank’ın duyurduğu dönemsel gişe yetkilisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da ilanda yer aldı. Buna göre bankacılık kariyerine Burgan Bank bünyesinde başlamak veya devam etmek isteyen kişilerin taşıması gereken şartlar şunlardan oluştu:

 • En az ön lisans mezunu olmaları,
 • Bankaların şube operasyon bölümünde en az 2 yıl tecrübeli olmaları,
 • Burgan Bank şubesinde yapılan tüm bankacılık ve nakit işlemlerine hakim olmaları,
 • Kasa sayımı, kasa mutabakatı, gişe, nakit işlemleri, krediler ve dış ticaret konularında detaylı bilgi sahibi olmaları,
 • Müşterek muhafaza kurallarını biliyor olmaları,
 • İletişim becerilerinin yüksek olması,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet ediyor olmaları
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olmaları,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları,
 • Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetlerinin yüksek olmaları,
 • Takım çalışmasına uyumlu olmaları

Burgan Bank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden duyurduğu dönemsel gişe yetkilisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların bu şartları taşıması gerektiği, söz konusu şartları taşımadığı anlaşılan adayların başvurularının iptal edileceği kaydedildi. Bankacılık kariyerine Türkiye’nin giderek gelişen özel bankaları arasında yer alan Burgan Bank bünyesinde dönemsel gişe yetkilisi olarak başlamak isteyenler için başvuruların bankanın ilgili şubelerinden ve kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan Kariyer sayfası üzerinden alınacağı ifade edildi.

Burgan Bank Dönemsel Gişe Yetkilisi Görev ve Sorumlulukları

Burgan Bank bünyesinde bankanın ihtiyaç duyduğu şubelerinde dönemsel gişe yetkilisi olarak çalışacak yeni personelin hangi görev ve sorumluluklara sahip olduğu da belirtildi. Buna göre istihdam edilecek yeni çalışanlar;

 • Tüm nakit işlemleri,
 • Kasa sayımı ve kasa mutabakatı,
 • Gişe işlemleri,
 • Kredi ve dış ticaret işlemleri

gibi alanlarda görevlendirileceği aktarıldı. Burgan Bank dönemsel gişe yetkilisi ilanı son başvuru tarihi 4 Mart 2020 olarak duyuruldu. Adayların bu tarihe kadar başvurularını tamamlamaları gerektiği belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu