BİM Türkiye Çapında 394 Personel Alımı Yapacak

Türkiye’nin perakendecilik sektöründe en çok tercih edilen mağazalarından biri olan BİM mağazalarına, Türkiye genelinde 394 adet personel alımı yapılacağı açıklandı. Vatandaşların merakla beklediği BİM personel alımında istihdam edilecek kadrolar da belli oldu. Kasiyer, beden işçisi, forklift operatörü, ambar memuru ve büro memuru kadrolarına Türkiye’nin çeşitli illerinde istihdam edilmek üzere 394 personel alımı yapılacak. BİM personel alımı başvuru şartları ve başvuru yöntemleri hakkında merak ettiklerinizi haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Ülke genelinde hizmet veren perakende satış mağazaları arasında yer alan BİM Birleşik Mağazaları, kurulduğu günden bu yana vatandaşların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Özellikle her cuma günü tüketicilere yayınladığı aktüel ürünler kataloğu  ile alışveril yapacak vatandaşlara ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkanı sunan BİM, Türkiye genelinde tüketicilerden yoğun talep görmektedir. BİM yönetimi ülke çapında yeni açılan mağazalarına ve mevcut mağazalarında çeşitli kadrolarda istihdam edilecek personel sayısını 394 olarak belirledi.

BİM Türkiye Çapında Kasiyer Alımı

BİM kasiyer kadrosuna 300’den fazla personel alımı yapacağını duyurdu. BİM mağazaları kurumsal internet sitesinin yanı sıra Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) ilgili sayfasında da ilana çıkarılan BİM kasiyer personel alımı için belirli şartlar öne sürülüyor. Buna göre BİM bünyesinde kasiyer olarak çalışmak isteyen vatandaşların 18 yaşından büyük, 45 yaşından ise küçük olmaları gerekiyor. BİM’in kasiyer ilanına başvuruda bulunmak isteyenler kendilerine en yakın BİM Mağazalarına şahsen müracaat ederek kasiyer kadrosu için istihdam edilecek personel başvurusunda bulunabilirler.

BİM kasiyer alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylarda aranan şartlar arasında az önce belirtmiş olduğumuz yaş kriterinin yanı sıra alımların en az ilköğretim mezunu olmaları da gerekmektedir. İŞKUR üzerinden BİM kasiyer personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar için söz konusu ilanın numarası: 00005282444 olarak belirlenmiştir.

BİM Büro Memuru Alımı

BİM bünyesinde büro memuru olarak istihdam edilecek personel, için Kemalpaşa bölgesinde alımlar yapılacak. Adayların BİM Büro Memuru kadrosuna başvuruda bulunabilmeleri için son tarih 24 Ocak 2020 olarak belirlenmiştir. Büro memuru alımı ilanına göre, başvuruda bulunmak isteyen bayan veya erkek adayların en fazla 30 yaşında olmaları şartı bulunmaktadır. Eğitim durumları ise en az üniversite mezunu olmaları ve MS Office programlarına hakim olmaları gerekmektedir. BİM büro memuru personel alımı ilanında ayrıca adayların ikamet şartlarını da yerine getirmeleri talep edilmektedir.

BİM Şoför Alımı

Yük taşıma işlerinde istihdam edilecek şoför kadrosu için BİM personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların, BİM Ulukent Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirileceği açıklanmıştır. BİM’in açmış olduğu şoför alım ilanında yer alan detaylara göre bu kadroya başvuruda bulunmak isteyen adayların 20 ile 40 yaş aralığında olma şartı bulunmaktadır.

Ayrıca erkek adayların 3 sınıfı ehliyetinin olması ve SRC belgesine sahip psikoteknik belgesini bulundurmaları gerekmektedir. Bunların yanı sıra adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenilmektedir. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla BİM şoför personel alımı ilanına elektronik ortamdan ulaşmak isteyenler; 00005361116 ilan numarası ile söz konusu ilana ulaşabilirler.

BİM ambar memuru kadrosundaki adaylar ise depoda malzeme yükleme, boşaltma ve temizlik ile depo diziliminin düzenlenmesi gibi işlerde görev alacaklardır. BİM ambar memuru kadrosuna da İŞKUR üzerinden başvuruda bulunmak mümkündür. Kasa reyon görevlileri ise 21 ile 30 yaş aralığında olma şartına göre istihdam edilmektedir. BİM, Türkiye geneli 394 personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgileri İŞKUR üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu