BİM En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin perakende gıda ve mağazacılık sektöründe en çok tercih edilen markalarından biri haline gelen BİM, Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. BİM Marketler zincirinde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adayların işe alınacağının belirtildiği personel alımı ilanında ayrıca personellerin hangi kadrolara istihdam edileceği de açıklandı. Buna göre İŞKUR üzerinden personel alımı ilanı yayınlayan BİM, reyon görevlisi ve market elemanları alımı yapacağını açıkladı. Güncel BİM personel alımı ilanları hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

BİM personel alımı yapacağını duyurdu. BİM’in kurumsal internet sitesinin yanı sıra Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) internet sayfası üzerinden duyurulan personel alımı ilanında hangi illerde bulunan şubelere işçi alımı yapılacağı da açıklandı. BİM Marketler zincirinde çalıştırılmak üzere en az ilköğretim mezunu reyon görevlisi ve market elemanlarının alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden başvuruların alınmaya başlandığı BİM personel alımı ilanına göre reyon görevlisi market elemanı olarak istihdam edilecek çalışanların İstanbul, Tekirdağ, Aksaray, Kırıkkale, Kastamonu, Nevşehir, Yalova ve Bursa illerindeki BİM Mağazalarında işbaşı yapacakları bildirildi.

İŞKUR Üzerinden BİM Personel Alımı İlanı Yayınladı

Türkiye’nin hemen hemen bütün illerinde ve pek çok ilçesinde aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdüren BİM Marketler zinciri, İŞKUR üzerinden reyon görevlisi ve market elemanı kadrolarına personel alımı yapılacağını açıkladı. BİM Mağazalar zincirinde kariyer hedefleyen adayların yakından ilgilendiği yeni personel alımı ilanına göre adayların en az ilköğretim mezunu olma şartı arandı. BİM Marketleri bünyesinde yapılacak personel alımının sadece şu illerde yer alan BİM mağazalarında istihdam edilmek üzere gerçekleştirildiği kaydedildi:

 • İstanbul,
 • Tekirdağ,
 • Aksaray,
 • Kastamonu,
 • Kırıkkale,
 • Nevşehir,
 • Yalova,
 • Bursa

Perakendecilik gıda sektörünün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelen BİM Mağazalar zinciri bünyesinde reyon görevlisi ve market elemanı olarak görev yapmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı ilanı detaylarında açık bir şekilde belirtildi. Bu şartları taşıyan adayların İŞKUR üzerinden veya kendilerine en yakın BİM Mağaza şubesine giderek başvurularını tamamlayabilecekleri bildirildi.

BİM Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan kamu personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların yerine getirmesi gereken başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

 • BİM Mağazalarında çalışmasına engel olabilecek herhangi bir hukuki engelin veya bedensel özrün bulunmaması,
 • Türkiye İş Kurumu’nun veri tabanına kayıtlı ve işsiz olmak,
 • İŞKUR personel alımı ilanına başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşından gün almış olmak,
 • Açık öğretim ve açık lise öğrencileri hariç olmak üzere örgün eğitimi devam eden okullarda öğrenci olmamak

İŞKUR BİM Mağazaları Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan BİM mağaza elemanı ve reyon görevlisi personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için birbirinden farklı başvuru yöntemleri bulunmaktadır. BİM mağazaları kurumsal internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabileceği gibi adaylar İŞKUR üzerinden BİM market personeli alım ilanlarına ulaşmak için kurumun internet sayfasında sağ alt köşede yer alan iş yeri ünvanı kısmına “BİM” yazıp arama yapmaları gerekmektedir. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde açılan sayfada adaylar e-devlet şifrelerini kullanarak giriş yapabilir ve anında BİM market personel alımı ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu