Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden Bim, her hafta aktüel ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Merakla beklenen Bim 3 Mart aktüel ürünler kataloğu nihayet yayınlandı. Önümüzdeki hafta Türkiye’nin dört bir yanındaki Bim marketlerine hangi indirimli ürünlerin geleceğini merak edenlere müjdeli haber geldi. Bim, her zaman olduğu gibi yine birbirinden farklı kategorilerdeki en çok talep gören ürünlerde indirimler yapmaya devam ediyor. Bim 3 Mart 2023 aktüel ürünler kataloğunda öne çıkan ürünler büyük ilgi görüyor.

Bim 3 Mart İndirimli Tekstil ve Aksesuar Ürünleri

İhtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamak isteyenler Bim aktüel ürünlerini tercih ediyor. Sadece gıda ve market kategorisinde değil farklı kategorilerde de cazip fiyatlı ürünler satışa sunuluyor. Türkiye’nin dört bir yanında 3 Mart tarihinden itibaren bütün Bim marketlerde satılacak ürünler arasında Elif ve arkadaşları nevresim seti 249 TL, kadın triko yelek 149 TL olacak. Kadın eşofman altı ve erkek eşofman altı 79.50 TL’den satışa sunulacak.

Kadın termo tabanlı sneaker spor ayakkabı fiyatı 249 TL’den satılacak. Bim’in tekstil kategorisindeki aktüel ürünleri arasında erkek kapüşonlu sweat fiyatı 169 TL olurken aksesuarlarda indirim kampanyası devam edecek. Kadın omuz çantası 85 TL, kadın telefon çantası 64,50 TL, kadın küçük cüzdan 47.50 TL kadın cüzdan 59.50 TL fiyatlarla satışa sunulacak.

Bim 3 Mart İndirimli Mutfak Eşyaları

Kadınların mutfakta en çok ihtiyaç duydukları ürünler 3 Mart’tan itibaren tüm Bim marketlerinde raflardaki yerini alacak. Mutfak eşyalarını uygun fiyatlarla satın almak isteyenler yine Bim aktüel ürünler fırsatını kaçırmıyor. Borosilikat fincan seti 55 TL, bor cam kare tepsi 109 TL, 3 katlı villa patisserie saklama kabı 89 TL fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.

Mutfakta büyük işler başaran çok amaçlı organizer sepet 14.50 TL’den, keramika desenli baharat takımı 59 TL’den, Madlen tatlı tabağı 79 TL’den satılacak. 3 Mart tarihinden itibaren Bim market raflarında yer alacak diğer ürünler arasında Çift baskılı kepçe altlığı ve peçecelik 24.50 TL’ye satışta olacak.

Editör: TE Bilisim