Belediyeye KPSS Şartsız Temizlik Personeli ve Şoför Alımı Yapılıyor!

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana kamudaki ve özel sektördeki kuruluşların personel alım ilanlarını iş arayan vatandaşlar ile başarılı bir şekilde buluşturmaya devam eden Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden kamuda işçi statüsünde çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren yeni personel alımı ilanları yayınlandı. Bu ilanlar içinde yer alan Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı, bünyesinde sözleşmeli olarak görevlendirmek üzere 22 personel alımı yapacağını duyurdu. En az ilköğretim mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alımı ilanında ayrıca adayların hangi kadrolara istihdam edileceği de belirtildi. Marmara Ereğlisi Belediyesi 22 sözleşmeli işçi alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken detayları haberimizde bulabilirisiniz.

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı imzalı güncel personel alımı ilanı, Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinde “kurum dışı kamu işçi alımı” kategorisi üzerinden iş arayanların bilgisine sunuldu. Belediyenin bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylar arasından kuruma şoför – yük taşıma ve temizlik personeli kadrolarına yeni işçi alımı yapacağı duyuruldu. Adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan şartı aranmadığı açıklanırken bunun dışındaki özel başvuru şartlarını adayların yerine getirmesi gerektiği ifade edildi. Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan 22 şoför ve temizlik görevlisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 23 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR il müdürlükleri veya resmi internet sitesi üzerinden tamamlamaları gerektiği belirtildi.

Çorlu Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanı

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesinde kurum dışı kamu iş ilanları kategorisinde Çorlu Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı’nın yayınladığı personel alımı ilanı dikkat çekti. 19 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ilana başvuruların en geç 23 Mart 2020 tarihine kadar yapılması gerektiği bildirildi. Belediye bünyesinde daimi olarak istihdam edileceği açıklanan temizlik görevlisi ve şoför alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların istenilen başvuru şartlarını sağlaması gerekiyor. En az ilköğretim mezunu adayların başvuruda bulunabileceği Marmara Ereğlisi Belediyesi personel alımında kadrolar ve sayıları şu şekilde duyuruldu:

 • Temizlik işçisi 18 personel alımı
 • Şoför – yük taşıma işçisi 4 personel alımı

İŞKUR aracılığıyla kamuoyuna duyurulan personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Bu başvuru şartlarını sağlayan adayların en geç 23 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR il müdürlüğü, merkez şubeleri veya internet adresi aracılığıyla başvurularını iletmeleri gerektiği açıklandı. Çorlu Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı’nın personel alımı ilanında adaylarda KPSS puan şartı aranmadığı duyuruldu.

Temizlik İşçisi Alımı Başvuru Şartları

 • En az ilköğretim, en çok lise ve dengi okul mezunu olmak
 • 18 yaşının doldurmuş olmak
 • İlçenin tüm yerleşkelerinde dış mekanda çalışmaya engel durumu olmamak
 • İşe alınan adayların 5 ay 29 gün süre ile geçici olarak çalıştırılacağı açıklandı.

Şoför – Yük Taşıma İşçisi Alımı Başvuru Şartları

 • En az ilköğretim, en çok lise ve dengi okul mezunu olmak
 • 18 yaşının doldurmuş olmak
 • En az E sınıfı ehliyete sahip olmak
 • SRC 2 ve SRC 4 belgeleri ile psikoteknik belgelerine sahip olmak
 • İlçenin tüm yerleşkelerinde dış mekanda çalışmaya engel durumu olmamak
 • İşe alınan adayların 5 ay 29 gün süre ile geçici olarak çalıştırılacağı açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu