Kamu kurum ve kuruluşlarında memur veya işçi statüsünde çalışmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren personel alımı ilanları, Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak İŞKUR internet sayfası üzerinde yer alan “kurum dışı kamu işçi alımı ilanları” kategorisinde yer alan ilanla, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İzenerji İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama Ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne birbirinden farklı kadrolarda toplam 53 personel alıı yapılacağı duyuruldu. En az ilköğretim, ortaokul, lise ve üniversite mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ilanlarda kadrolara göre adaylarda aranan başvuru şartları da netleşti. İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İzenerji İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama Ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 53 daimi personel alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Faaliyetlerine başladığı günden bu yana kamu ve özel sektörde iş arayan vatandaşlar ile bünyesinde açık bulunan kadrolara personel alımı yapan şirketlerin ve kuruluşların personel alımı ilanlarını bir araya getirmeye devam eden Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yeni bir personel alımı ilanı yayınlandı. İŞKUR’un “kurum dışı kamu işçi alımı ilanları” kategorisinde yer alan ilana göre, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İzenerji İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama Ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere birbirinden farklı kadrolarda 53 personel alımı yapacağını duyurdu. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru genel şartları da ilan detaylarında yer aldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 53 Personel Alımı İlanı

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İzenerji İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama Ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yer alan personel alımı ilanına göre adayların 27-29 Mayıs 2020 tarihleri arasında başvuruda bulunabilecekleri duyuruldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi 53 daimi personel alımı ilanında kontenjan ve kadro dağılımı ilan detaylarında şu şekilde açıklandı:
  • En az üniversite mezunu adaylar arasından; 2 endüstri bitkileri yetiştirme personeli, 2 sosyolog
  • En az lise mezunu adaylar arasından; 7 büro personeli, 4 gıda dağıtım personeli, 2 danışma memuru, 2 sekreter
  • En az ortaokul mezunu adaylar arasından; 5 şoför, 2 TIR şoförü
  • En az ilkokul mezunu adaylar arasından; 10 temizlik personeli, 5 vasıfsız işçi, 2 beko loder operatörü, 10 biyosidal ürün uygulayıcısı
Toplamda 53 personel alımı ilanı için başvuruların devam ettiği bildirildi. Bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarda eğitim şartları dışındaki diğer başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 53 Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

  • T.C. vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum bırakılmış olmamak
  • Yüz kızartıcı suçlardan dolayı sabıka kaydı bulunmamak
  • İlana başvurulan kadro için ilan edilen özel başvuru şartlarını taşımak
  • Mesleğini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu veya engeli bulunmamak
Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların, müracaatlarını www.izenerji.com.tr internet adresi üzerinden CV Bankası'na online başvuru şeklinde tamamlamaları gerektiği bildirildi. Adayların online başvuruda bulunurken, müracaat ettikleri pozisyonu belirtmeleri gerektiği açıklandı. Bu ilana başvuruda bulunarak İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde daimi çalışan olmak isteyen adayların en geç 29 Mayıs tarihi saat 23:59’a kadar İzmir Büyükşehir Belediyesi  iştiraklerinden İzenerji İnsan Kaynakları birimine başvurularını iletebilecekleri bildirildi.
Editör: TE Bilisim