Belediye KPSS Şartsız Zabıta Personeli Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinde “kurum dışı kamu işçisi alımı” ilanları da vatandaşlar tarafından yoğun talep görüyor. Güncel İŞKUR iş ilanları arasında yer alan duyuruda İstanbul Beyoğlu Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) şartı olmadan zabıta alımı yapılacağı açıklandı. İŞKIR kurum dışı kamu işçisi alımı ilanları kısmından yayınlanan duyuruda, iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve başvuru tarihi detayları da yer aldı. Belediye bünyesinde zabıta memuru olarak görev yapmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren güncel kamu personeli alımı ilanı hakkında bilinmesi gerekenleri haberimizde bulabilirsiniz.

İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan güncel iş ilanlarına yoğun ilgi gösteriliyor. Son olara belediye bünyesinde istihdam edilecek zabıta memuru personel alımı ilanı yayınlandı. En az lise mezunu adaylar arasından belediyeye zabıta memuru alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilan metnine bakıldığında İstanbul Beyoğlu Belediyesi bünyesindeki Beyoğlu Dönüşüm adlı kamu şirketinde istihdam edilmek üzere zabıta yardımcı personeli kadrosuna 15 yeni personel alımı yapılacağı açıklandı.

Beyoğlu Belediyesi Yardımcı Zabıta Destek Personeli Alımı

Bugün İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan ilana göre İstanbul Beyoğlu Belediyesi’nin Beyoğlu Dönüşüm adlı kamu şirketinde kamu işçisi olarak görevlendirilmek üzere “Yardımcı Zabıta Destek Personeli” kadrosuna 15 personel alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan metninde, belediye bünyesinde istihdam edilecek olan personelin kadrolu olarak işe alınacağı aktarıldı.

Bunun yanı sıra İstanbul Beyoğlu Belediyesi’nde yardımcı zabıta destek personeli olarak görev yapmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da bugün İŞKUR üzerinden yayınlanan kamu personeli alımı ilanı detaylarında yer aldı. İŞKUR’un kurum dışı kamu işçisi alımı ilanları arasında yer alan personel alımı şartları detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Yardımcı Zabıta Destek Personeli Alımı Başvuru Şartları

İstanbul Beyoğlu Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Beyoğlu Dönüşüm adlı kamu kurumu tarafından yayınlanan personel alımı duyurusunda, istihdam edilecek personelde aranan başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

  • C. vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmaması
  • Emekli olmamak ya da emekliliğe hak kazanmış olmamak
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan aylık almamak
  • En az lise mezunu olmak
  • Bakanlar Kurulu tarafından 9 Nisan 2918 tarihinde kararı verilen il özel idareleri belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. maddesinde yer alan genel şartları ve yukarıda sıralamış olduğumuz başvuru özel şartlarını taşımak

Beyoğlu Belediyesi Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İstanbul Beyoğlu Belediyesi’nin İŞKUR’un resmi internet sayfası aracılığıyla Beyoğlu Dönüşüm adlı kurum imzalı yayınladığı güncel personel alımı ilanında başvuruların 1 Şubat 2020 tarihi itibarıyla başladığı belirtildi. Görüşme ve mülakat bilgileri yeri, Şahkulu Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi Beyoğlu Belediye Binası No: 121 olarak duyuruldu. Başvuruların alındıktan sonra uygun bulunan başvuru sahiplerine detaylı bilgilerin verileceği ilan metninde yer aldı.

İstanbul Beyoğlu Belediyesi’nin bünyesindeki Beyoğlu Dönüşüm adlı kurumda kadrolu olarak yardımcı zabıta destek personeli olarak görev yapmak isteyenlerin bilgisine sunulan çalışma şartlarında günlük çalışma süresinin 7,5 saat olduğu belirtildi. Öte yandan çalışma saatlerinin de haftalık 45 saatlik çalışma esasına göre düzenleneceği bilgisi paylaşıldı. Kamu personeli alımı ilanıyla ilgili detaylı bilgileri İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu