Belediye KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor! Son Başvuru Tarihi Belli Oldu

Kamu kurum ve kuruluşlarında memur olarak çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı olmayan adaylar daha çok KPSS puan şartsız kamu iş ilanlarına yoğun ilgi gösteriyor. Son olarak internet üzerinden yayınlanan ilana göre Selçuklu Belediye Başkanlığı, belediyeye bağlı Dış İlişkiler Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere birbirinden farklı KPSS puan şartısz kadro için yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Konya Selçuklu Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar için kurum tarafından bazı başvuru şartları da ilan detaylarında açıklandı. Söz konusu başvuru şartlarını sağlayan adayların 25 Mart 2020 ile 27 Mart 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini tamamlayabilecekleri belirtildi. Konya Selçuklu Belediyesi’nin yayımladığı KPSS puan şartsız personel alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden kamuda personel ihtiyacı olan kuruluşların yeni iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Bu ilanlar arasında Konya Selçuklu Belediyesi’nin de 3 farklı kadroda yaptığı personel alımı ilanı yer aldı. Belediyeye bağlı Dış İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  • Eğitmen,
  • Ekonomist ve
  • Endüstri mühendisliği

unvanlarında personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Bu kadrolarda yapılan personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Selçuklu Belediye Başkanlığı Yeni Personel Alımı İlanı Yayımladı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından kamuoyuna yayınlanan duyuruda bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını 27 Mart 2020 tarihine kadar Konya Selçuklu Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden erişilecek personel alımı başvuru formunu, diğer başvuru belgeleri ile Selçuklu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Şeyh Şamil Mahallesi Doç Dr. Halil Ürün Caddesi No 19 Selçuklu – Konya adresine şahsen müracaat ederek telsim etmeleri gerektiği belirtildi.

Konya Selçuklu Belediyesi’nin internet üzerinden duyurduğu bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan şartı aranmadığı bildirildi. Bunun yanı sıra kurumun Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’ndan (YDS) endüstri mühendisliği ve ekonomist kadroları için en az C düzeyinde, eğitmen kadrosu için en az B düzeyinde puan almış olmak veya bunlara denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak şartını aradığı görüldü.

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı Başvuru Özel Şartları

  • Yurt içindeki üniversitelerin lisans programlarından veya YÖK tarafından bu bölümlere denklik verilmiş yurt dışı eğitim kurumlarından mezun olmak
  • Endüstri mühendisliği ve ekonomist kadroları için YDS’de en az C düzeyinde puan almış olmak
  • Eğitmen kadrosu için YDS’de en az B düzeyinde puan almış olmak
  • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak
  • MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını iyi derecede kullanabilmek
  • Daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak
  • Endüstri Mühendisliği kadrosu için kalite yönetim sistemleri konusunda eğitim almış olmak

Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların 25 Mart 2020 ile 27 Mart 2020 tarihleri arasında Selçuklu Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden erişecekleri başvuru formunu, diğer başvuru belgeleri ile birlikte Selçuklu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen müracaat ederek teslim etmeleri ve başvuru süreçlerini bu şekilde tamamlamaları gerektiği açıklandı. Bunun dışında e-posta yoluyla yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı duyuruldu.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu