Belediye 10 Temizlik Görevlisi ve 10 Büro Memur Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinde yeni bir personel alımı ilanı daha yayınlandı. Özel sektör kuruluşları kadar kamu kurum ve kuruluşlarının da güncel personel alımı ilanlarını iş arayan vatandaşlarla buluşturan İŞKUR iş ilanlarına başvuruların online platformdan ve Türkiye İş Kurumu’nun il ve ilçe müdürlükleri üzerinden yapılacağı açıklandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin İŞKUR aracılığıyla yayınlandığı kurum dışı kamu işçi alımı ilanı kapsamında belediye bünyesinde 10 büro memuru ve 10 temizlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Büro ve temizlik görevlisi alımı ilanına başvuruda bulunmak ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde işçi statüsünde çalışmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı. İŞKUR iş ilanları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Antalya Falez Çevre Yönetimi Şirketi bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi aracılığıyla yapılan duyuruda belediye bünyesinde çalıştırılacak personelin büro memuru ve temizlik görevlisi kadrolarına alınacağı açıklandı. Bu kadrolar için 10’ar personel açığı bulunduğu ve ilgililerin son başvuru tarihine kadar İŞKUR internet sitesi ya da il ve ilçe müdürlükleri aracılığıyla başvurularını tamamlamaları gerektiği açıklandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Detayları

İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yer alan “kurum dışı kamu iş ilanları” kategorisinde yer alan personel alımı ilanına göre Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesine bağlı Antalya Falez Çevre Yönetimi Şirketi’ne daimi olarak yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Belediyenin KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) puan şartı olmaksızın alım yapacağı kadrolar ve kadro sayıları şu şekilde açıklandı:

 • Büro memuru 10 personel alımı
 • Temizlik görevlisi 10 personel alımı

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden duyurulan Antalya Büyükşehir Belediyesi 10 büro memuru ve 10 temizlik görevlisi personel alım ilanına en az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği açıklandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Büro Memuru Alımı Başvuru Şartları

Belediye bünyesinde işçi statüsünde çalışmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni personel alımı ilanlarında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. İŞKUR internet sitesi üzerinden duyurulan ilanlarda büro memuru alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların şu başvuru şartlarını taşıması gerektiği belirtildi:

 • C. vatandaşı olmak
 • Erkek ya da kadın adayların başvurusu mümkündür.
 • Antalya il sınırları içinde ikamet ediyor olmak
 • En az yüzde 40 engelli raporuna sahip olmak
 • En az lise dengi ve okullar mezunu olmak
 • Bilgisayar kullanımında aktif olmak
 • MS Office programları (Word, Excel vb) kullanımında becerikli olmak

İŞKUR üzerinden duyurulan Antalya Büyükşehir Belediyesi büro memuru alımı ilanında başvuru için gerekli belgeler kısmında ön başvuru formu doldurmak için şahsen müracaat edilmesi gerektiği açıklandı. Adayların tam zamanlı istihdam edileceği ilan edilirken başvuruda bulunmak isteyen adaylarda deneyim süresi aranmadığı belirtildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

 • En az ilkokul mezunu olmak
 • Antalya ili sınırları içinde ikamet ediyor olmak
 • En az yüzde 40 engelli raporuna sahip olmak

Bu başvuru şartlarını taşıyan vatandaşların son başvuru tarihi olarak belirlenen tarihe kadar Antalya İŞKUR şubelerine şahsen müracaat ederek ön başvuru formlarını doldurmaları gerektiği açıklandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antalya Falez Çevre Yönetimi Şirketi yeni personel alımının devam ettiği belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu