Bankaların Nisan Ayı Taşıt Kredisi Kampanyaları Duyuruldu!

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyen vatandaşlara sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren kamu ve özel bankaları, taşıt kredisi kampanyalarında nisan ayına özel indirimli faiz oranları uygulamaya başladığını açıkladı. Sıfır kilometre ve ikinci el otomobiller için birbirinden farklı faiz oranları sunan bankaların en güncel taşıt kredisi kampanyalarını haberimizden takip edebilirsiniz.

Ülkemizde günden güne etkisini göstermeye başlayan koronavirüs salgını dolayısıyla sıfır ve ikinci el otomobil sektörü de dalgalanmaya başladı. Bu dönemde bütçelerine uygun seçeneklerle hareket edip hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyen vatandaşlar için bankalar avantajlı taşıt kredisi kampanyalarını bir bir duyurmaya başladı. En uygun taşıt kredisi imkanı sunan banka nisan ayı itibarıyla Türkiye Finans Katılım Bankası oldu.

Bankaların Güncel Taşıt Kredisi Kampanyaları

Türkiye Finans Katılım Bankası, taşıt finansmanı kullanmak isteyen müşterilerine, nisan ayı kampanyası kapsamında 60 ay vade seçeneği ile yüzde 0.98 kar payı oranı uygulayacağını duyurdu. Bankanın bahar taşıt kredisi kampanyasından yararlanarak 24 ay vade seçeneği ile 30 bin TL kredi kullanan bir müşteri, taşıt kredisinin geri ödemesinde aylık bin 16 TL taksit ödemesi yaparak hayalindeki otomobilin sahibi olabilecek. Bankalar arasında en güncel taşıt kredisi faiz oranını sunan Türkiye Finans Katılım Bankası dışında diğer bankaların bahar aylarına özel kampanyasında uygulanan faiz oranları şu şekilde sıralandı:

  • Halkbank taşıt kredisi kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.95
  • Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.95
  • Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.96
  • Ziraat Katılım Bankası taşıt finansmanı kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.96
  • Türkiye İş Bankası taşıt kredisi kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.97
  • Albaraka Türk Katılım Bankası taşıt finansmanı kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.98
  • Vakıf Katılım Bankası taşıt finansmanı kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.98
  • ING Bank taşıt kredisi kampanyası güncel faiz oranı yüzde 0.99

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu