Bakan Pakdemirli Tarım Destek Ödemelerinin Yapılacağı Tarihi Verdi

Son Dakika Tarım Destek Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak? Yaşanan son dakika gelişmesi ile ilgili olarak Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıklamalarda bulunmuş ve üreticiye dağıtılacak olan destek ödemelerinin ne zaman yapılacağını açıklamış bulunmaktadır. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamasında 701 bin 111 adet üreticiye dağıtılacak olan 1 milyar 434 milyon tutarındaki destek ödemelerinin ne zaman yapılacağını açıklamış bulunarak üreticiye sevindirici haber vermiş bulunmaktadır.

Bakan Pakdemirli Destek Ödemeleri 24 Nisan 2020 Cuma Günü Yapılacak!

Bakan Pakdemirli Destek Ödemeleri 24 Nisan 2020 Cuma Günü Yapılacak! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından üretici için yaptığı açıklamasına göre de 1. Dönme buzağı destek ödemelerinin 24 Nisan 2020 Cuma günü yapılacağını açıklamış ve üreticiye sevindirici haberi duyurmuş bulunmaktadır. Bakan Pakdemirli tarafından her hafta Cuma günleri yapılan açıklama neticesinde tarım ve çiftçilere yönelik olarak yeni bir destek açıklamasında bulunarak üreticilere sevindirici haberler vermeye devam ediyor. Dünya ve ülke genelinde zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde ülkemiz için üretimiz durmaması adına çiftçilerimize ve tarım üreticilerine yönelik yapılan destek ödemeleri son sürat devam etmektedir.

Bakan Pakdemirli üretimin durmadan devam etmesi gerektiğini şu dönemde oldukça önem taşıdığını da belirtmiş bulunmaktadır. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli en son destek ödemesi ile ilgili açıklamasını Twitter hesabı üzerinden yapmış, konu ile ilgili olarak da şunları belirtmiş bulunmaktadır. Bakan Pakdemirli sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında, 2019 yılı 1. Dönem buzağı destek ödemelerinin 24 Nisan Cuma 2020 günü saat: 18.00 itibarı ile hesaplara aktarılacağını belirtmiş bulunmaktadır. Bakan Pakdemirli diğer taraftan da 701 bin 111 adet üreticimize, 1 milyar 434 bin TL destek ödemelerinin şimdiden hayırlı ve bereketli olmasını temennilerini de iletmiş bulunmaktadır.

Kimler İsteğe Bağlı Bağ-Kurlu Olabilir, Şartları Nelerdir?

Bağ-Kur Borcu Olanlar Sağlıktan Yararlanabilecek mi?

4/B BAĞ-KUR Hizmet Dökümü Nasıl Alınır ? 4B Sorgulama

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu