Axess Mobil İle Ödemeye 500 TL ChipPara Hediye Kampanyası

Axess Mobil kullanan müşteriler kazanmaya devam ediyor. Temassız ya da QR kod ile ödeme yapan Axess Mobil kullanıcıları telefonları ne olursa olsun alışverişlerinde bu ödeme yöntemini tercih ettikleri her harcamada yıl boyunca yüzde 5, toplamda 500 TL kaybolmayan chip – para kazanabiliyor. Kampanya 12 Mart 2020 tarihinde başlamış olup 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Axess Mobil 500 TL hediye kampanyası detayları ve katılım koşulları ile ilgili bilinmesi gerekenleri haberimizde bulabilirsiniz.

Axess Mobil kampanyasından faydalanmaya başlamak için ilk önce asıl kart sahibinin Axess Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak gerekli kayıt işlemlerinin yapılması gerekiyor. Axess mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinin ardından kampanyaya katılım başarıyla gerçekleşmiş sayılıyor.

Axess Mobil 500 TL Hediye Kampanyası Detayları

Axess Mobil üzerinden kampanyaya kayıt olan müşteriler, QR kod ile ödeme veya Temassız Mobil Ödeme işlemlerinde işlem başına yüzde 5, ayda 50 TL, toplamda 500 TL’ye varan ve kaybolmayan chip para hediyesinden yararlanabilecekler. Axess Mobik ile kayıt olmayan kart sahiplerinin yaptıkları harcamalarda bu ödeme yöntemlerini kullansalar dahi harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya müşteri bazında olduğu için bir Axess Mobil müşterisi kampanya süresi boyunca ayda en fazla 50 TL, yıl sonuna kadar da en fazla 500 TL chip para kazanabilecektir.

Axess Mobil 500 TL Hediye Kampanyası Katılım Koşulları

Temassız mobil ödeme sadece NFC destekli Android 5.0 ve üzeri cihazlarda geçerli olmaktadır. QR kod ile ödeme işlemleri için müşterilerin Axess Mobil uygulamasının en güncel sürümünü indirmiş olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra kampanya şartları şu şekilde açıklanmıştır:

  • Tek seferde yapılacak 120 TL ve üzeri işlemlerde kart şifresinin girilmesi gerekmektedir.
  • Tek seferde QR ile ödeme veya temassız mobil ödeme işlemiş için en fazla 1.000 TL limit belirlenmiştir.
  • Kampanya kapsamında hak edilen chip paralar en geç 2 iş günü içinde harcamaların yapıldığı karta yüklenecektir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu