Aktif Yatırım Bankası Satış Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Türkiye bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile son dönemde adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve müşteri kitlesini hızla genişleten Aktif Yatırım Bankası, bünyesinde ihtiyaç olan kadrolara personel alımı yapmaya devam ediyor. Aktif Yatırım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan Kariyer sayfası ve çeşitli internet sitelerinde yayınlanan güncel banka personel alımı ilanına göre, Aktif Yatırım Bankası özel bankacılık satış müşteri temsilcisi alımı yapılacağı duyuruldu. Bankacılık kariyerine Aktif Yatırım Bankası bünyesinde satış müşteri temsilcisi olarak başlamak ya da devam etmek isteyen adaylarda aranan başvuru şartları ve ilanın detayları haberimizde yer alıyor.

Aktif Yatırım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan banka personel alımları duyurusunda yer alan ilan detaylarına göre bankanın çeşitli şubelerinde özel bankacılık satış müşteri temsilcisi alımı yapılacağı açıklandı. Türkiye bankacılık sektöründe son dönemdeki müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile ön plana çıkmaya başlayan özel bankalar arasında yer alan Aktif Yatırım Bankası, Kayseri şubesinde istihdam edilmek üzere özel bankacılık satış müşteri temsilcisi pozisyonuna personel alımı yapacağını duyurdu. Adaylarda aranan başvuru şartlarını ve başvuru yöntemine dair bilinmesi gereken tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Aktif Yatırım Bankası Satış Müşteri Temsilcisi Personel Alımı

Aktif Yatırım Bankası’nın Kayseri şubesinde istihdam edilmek üzere özel bankacılık satış müşteri temsilcisi pozisyonuna personel alımı yapılacağı duyuruldu. Banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları ve başvuru yöntemleri de Aktif Yatırım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan Kariyer sayfası aracılığıyla iş arayan vatandaşların bilgisine sunuldu.

Bankacılık kariyerine Aktif Yatırım Bankası’nın bünyesinde devam etmek ya da başlamak isteyen vatandaşlar için Aktif Yatırım Bankası’nın güncel banka personel alımı ilanlarında son başvuru tarihi duyuruldu. Adayların başvurularını son başvuru tarihine kadar Aktif Yatırım Bankası’nın internet sitesinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla ya da Aktif Yatırım Bankası’nın Kayseri şubelerine şahsen müracaat ederek yapabilecekleri açıklandı.

Aktif Yatırım Bankası Satış Müşteri Temsilcisi Personel Alımı Başvuru Şartları

Aktif Yatırım Bankası’nın personel alımı yaptığı özel bankacılık satış müşteri temsilcisi pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyenlerde aranan özellikler ve başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

  • Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Bankacılık sektöründe ve mesleğinde en az 5 yıl deneyime sahip olması,
  • Sermaye Piyasası Kurulu Temel Düzey Lisansı’na sahip olması,
  • Yurt içi ve yurt dışı para piyasalarını takip ederek gerekli analizleri yapabiliyor olması,
  • Müşteri ilişkilerinde başarılı, iletişim kabiliyetleri yüksek ve ikna kabiliyeti gelişmiş olması,
  • Satış ve sonuç odaklı çalışma prensibine sahip olması,
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerli görevlerini tamamlamış olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Diksiyonu düzgün ve gerektiği durumlarda sunum hazırlayıp etkili biçimde sunabiliyor olması

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan söz konusu özel bankacılık satış müşteri temsilcisi başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilen adayların başvurularının iptal edileceği duyuruldu. Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların Aktif Yatırım Bankası Kayseri şubesinde istihdam edileceği açıklandı.

Aktif Yatırım Bankası Satış Müşteri Temsilcisi Son Başvuru Tarihi

Kariyer planlarında Aktif Yatırım Bankası bünyesinde çalışmak ve bu yönde ilerlemek isteyen adayların başvurularının kabul edildiği Aktif Yatırım Bankası yeni banka personeli alımı ilanlarında 9 Mart 2020 tarihi son başvuru tarihi olarak belirlendi. Bankada satış müşteri temsilcisi olarak çalışmak isteyen adayların başvurularını online platform üzerinden iletebileceği açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu