Akbank’tan Esnek Ödemeli Nisan Ayı Konut Kredisi Kampanyası

Hayalindeki eve sahip olmak için bankalardan konut kredisi kullanmayı düşünen vatandaşlar bankaların nisan ayı konut kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan bankalardan Akbank, konut kredisi kullanacak olan müşterileri için 2020 yılı Nisan ayı döneminde uygulanacak kredi kampanasını duyurdu. Müşterilere sunulan avantajlı faiz oranları, özel esnek ödeme seçenekleri ve Akbank konut kredisi kapsamındaki diğer özel avantajları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Akbank, hayallerindeki eve sahip olmak isteyen müşterilerine nisan ayında da çok avantajlı konut kredisi kullanma imkanı sunuyor. Banka tarafından açıklanan son bilgilere göre Akbank konut kredisi ürününde uygulanan faiz oranı yüzde 0.99 olarak belirlendi. Vatandaşların konut kredisi ödemelerinden büyük önem taşıyan vade seçenekleri hakkında da bilgi paylaşımında bulunan Akbank yetkilileri, bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bilgilendirme açıklamasında vatandaşların bütçelerine uygun ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme planları sunulduğu bildirildi.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranı ve Ödeme Planı

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan köklü kurumlardan Akbank nisan ayında tüm kredi ürünlerinde olduğu gibi konut kredisinde de esnek ödeme avantajı sağlamaya devam ediyor. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre Akbank konut kredisi geri ödemeleri için banka müşterilerine sunulan en uzun vade süreci 120 ay olarak belirlendi. Vatandaşlar hayallerindeki eve sahip olmak için Akbank’tan konut kredisi kullanmak istediklerinde, hem avantajlı faiz oranından yararlanabiliyor hem de kredi geri ödemelerini 10 yıllık sürece yayarak ekonomik açıdan zorlanmadan kredi borçlarını kapatabiliyorlar.

Akbank’tan konut kredisi kullanarak hayalindeki eve sahip olmak isteyen vatandaşlar için örnek ödeme planları da bankanın resmi internet sitesi aracılığıyla müşterilere duyuruldu. Buna göre 100 bin TL tutarında Akbank konut kredisi kullanan bir müşteri, bankanın sunmuş olduğu esnek ödeme yöntemi olan 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinde kredi geri ödemelerini aylık bin 427 TL olacak şekilde bankaya ödeyecek. Bu kredi kampanyasında müşterilerden kredi tahsis ücretinin yanı sıra diğer dosya masraflarının ücretleri de tahsil ediliyor.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu