Akbank İşaret Dili Bilen Müşteri İletişim Yetkilisi Alacak!

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından biri olan Akbank, ülke çapındaki pek çok şubesinde kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam ediyor. Akbank’ın kurumsal hizmet anlayışına bağlı yeni çalışanları kurumsal internet sitesi üzerinden duyurduğu banka personel alımı ilanları ile kamuoyuna duyuruyor. Son olarak Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfasında işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi alımı yapılacağı duyuruldu. Banka bünyesinde ihtiyaç şubelere daimi olarak istihdam edileceği açıklanan işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı. Güncel Akbank personel alımı ilanı başvuru şartları ve diğer detaylar hakkında bilinmesi gerekenleri haberimizde bulabilirsiniz.

Akbank bünyesinde işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi olarak görev yapacak yeni personel arandığı duyuruldu. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan banka personel alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları ve ilan detayları da paylaşıldı. Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan Akbank, şubelerinde daimi olarak istihdam etmek üzere işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi alımı yaptığını açıkladı.

Akbank Personel Alımı İlanı Başvuru Şartları

Türkiye’de bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalar arasında yer alan Akbank, kurumsal hizmetlerini ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini bir üst seviyeye taşımak için bünyesinde işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Bankanın kariyer sayfası üzerinden yayınlanan güncel banka personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların belirtilen başvuru şartlarını taşıması gerektiği belirtildi. Buna göre Akbank bünyesinde işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi olarak görev yapmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

  • Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak ya da iki yıllık eğitim veren üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun olmak,
  • Başvuru tarihi itibarıyla 28 yaşını aşmamış olmak,
  • İlana başvuruda bulunan adayların İstanbul ya da Kocaeli’nde herhangi bir ilçede ikamet ediyor olması,
  • İşaret dili biliyor olması,
  • Erkek adaylar için askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl yedek sınıfa alınmış olması,
  • İnsani ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü olması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olması

Akbank bünyesinde işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi olarak istihdam edilecek personelin mesleğinde deneyimli olup olmamasına bakılmayacağı açıklandı. Ancak işaret dili ile iletişim konusunda deneyimli adayların tercih sebebi olduğu belirtildi.

Akbank Müşteri İletişim Yetkilisi Görev ve Sorumlulukları

Akbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla kamuoyuna duyurulan işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi yeni personel alımı ilanında ayrıca, başvurusu onaylanıp banka şubelerinde daimi olarak istihdam edilecek adayların görev ve sorumluluklarına da yer verildi. Buna göre Akbank’ta işaret dili bilen müşteri iletişim yetkilisi olarak göreve başlayan yeni personelin;

  • Akbank Bankacılık Merkezi bünyesinde hem genel hem de görüntülü çağrıları (işaret dili) ile yanıtlamak,
  • Müşterilerin talep, dilek ve şikayetleri hakkında gerekli işlemleri yerine getirmek

gibi görev ve sorumlulukları bulunacağı açıklandı. Kariyerine Akbank bünyesinde müşteri iletişim yetkilisi olarak devam etmek isteyen adayların ilk etapta eğitimden geçeceği de duyuruldu. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların 5 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını online platformdan iletmiş olmaları gerektiği açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu