3 Kamu Kurumuna KPSS Şartsız 11 Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yapılan güncel personel alımı ilanlarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Kurulduğu günden bu yana kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektör şirketlerinin personel ihtiyaçlarını karşılayan İŞKUR, güncel personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Son olarak 3 kamu kurumuna KPSS şartsı olmadan 14 personel alımı yapılacağı İŞKUR internet sayfası üzerinden duyuruldu. Kamu kurumlarında memur olarak çalışmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren başvuru şartları ve detayları hakkında bilgileri haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden güncel olarak yayınlanan kamu personel alımı ilanlarına göre 5 kamu kuruluşunda çeşitli kadrolara toplam 11 personel alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında 9 normal personel alımı ve 5 engelli personel alımı bulunuyor. İşte kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere yayınlanan personel alımı ilanları hakkında bilinmesi gerekenler…

Malatya Polisevi KPSS Şartsız 6 Temizlik Personeli Alım İlanı

Malatya Polisevi’nin İŞKUR üzerinden yayınladığı personel alımı ilanına göre Malatya Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan Malatya Polisevi’nde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu toplam 6 temizlik personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar da ilan detaylarında yer aldı.

Malatya Polisevi temizlik personeli alımı ilanı için başvuruda bulunacak adayların başvuruları İŞKUR İş İlanları kapsamına alındığı için bu platform üzerinden çevrim içi olarak ya da Malatya İŞKUR Şubesi aracılığıyla gerçekleştirilecek. Başvuru tarihleri 28 Ocak 2020 ile 3 Şubat 2020 arası olarak belirlendi. Temizlik personeli alımı işlemlerinde KPSS şartı aranmıyor. Malatya Polisevi bünyesinde istihdam edilecek temizlik personeli için tercih edilen ikamet ilçeleri şu şekilde sıralandı:

  • Yazıhan, Kuluncak, Doğanyol, Battalgazi,
  • Kale, Yeşilyur, Pütürge, Malatya Merkez, Hekimhan,
  • Doğanşehir, Darende, Arguvan, Arapgir, Akçadağ

Bunun yanı sıra söz konusu temizlik personeli alımı ilanında Malatya Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü temizlik personeli alımı kapsamında işe alınacak işçilerin deneme süresinin 90 gün olduğu ve deneme süresi içinde başarısız olanların iş sözleşmelerinin feshedileceği açıklandı.

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü 4 Engelli Personel Alım İlanı

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR internet sayfası üzerinden yayınladığı personel alımı ilanında ön lisans mezunu toplam 4 büro işçisi alımı yapacağını duyurdu. Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü 2020 engelli personel alımı kapsamında gerçekleştirilecek olan 4 personel alımı ilanında büro memuru olarak başvuruda bulunmak isteyen adayların ön lisans mezunu olması ve engelli sağlık kurulu raporunda en az yüzde 40 engelli olduğunu belgelendirmesi gerektiği kaydedildi.

Öte yandan Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü 4 engelli büro memuru personel alımı için ikamet şartı da öne sürüldü. Bu kapsamda ilana başvuruda bulunacak olan engelli adayların; Kapaklı, Ergene, Süleymanpaşa, Marmara Ereğlisi, Tekirdağ Merkez, Şarköy, Saray/Tekirdağ, Muratlı, Malkara, Hayrabolu, Çorlu, Çerkezköy ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adayların başvuruları Tekirdağ İŞKUR şubeleri aracılığıyla ya da İŞKUR internet sitesi üzerinden kabul edileceği açıklandı. Başvuru için son tarih 3 Şubat 2020 olarak belirlendi.

Erzincan Et ve Süt Kurumu Personel Alımı

Erzincan Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı ilanına göre paketleme işlerinde istihdam edilecek 1 paketleme işçisi alınacağı duyuruldu. Alım engelli personel alımı kapsamında gerçekleştirilecek ve KPSS şartı bulunmuyor. İŞKUR üzerinden kabul edilecek başvurular için son başvuru tarihi 3 Şubat 2020 olarak belirlendi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu