2020 Yılı İçin Acun Medya Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Yüksek maaş vermesi ile bilinen Acun Medya 2020 yılı için yeni iş ilanları yayınladı.  Türkiye’nin her yerinden başvuruya açık olan ilanlar için aranan genel şartlar belirlendi. Acun Medya grubu iş başvuruları internet üzerinden yapılacak. Bununla açık kadrolarda istihdam edilmek üzere başvuru yapan adaylardan uygun olanlar belirlenecek. Başvuru formunuz kabul edildiği takdirde dönüşler Acun Medya tarafından belirttiğiniz iletişim adresine yapılıyor. Adaylarda aranan genel şartlar dışında alım yapılacak kadroya göre farklı şartlar da istenebiliyor. Bununla beraber Acun Medya bünyesine istihdam edilecek personel sayısı ve son başvuru tarihleri ise henüz belirtilmedi. Şirket bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak alımlarda başvurular elektronik ortamda gerçekleştirilecek.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Acun Medya’nın  internet sitesine girerek başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilir. Başvurular 2020 yılı itibariyle başlamış olup henüz kesin bir  son başvuru tarihi belirtilmemiştir.

Acun Medya Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

 • Romence tercüman
 • Macarca tercüman
 • İspanyolca tercüman
 • Sosyal medya uzmanı
 • Bordro uzmanı
 • Depo yöneticisi
 • Teknik eleman
 • Restoran müdürü

Acun Medya Personel Alımında Aranacak Genel Şartlar Nedir?

Acun Medya tarafından yayınlanan ilanda genel şartlar belirtilmemiş olup, alım yapılacak kadrolara göre şartlar ayrı ayrı olarak belirlenmiştir. Kadrolara göre başvuru yapacağınız personel alımında taşımanız gereken şartlar seçtiğiniz kadrolara göre olacaktır. Aynı zamanda başvuru yapacak olan adayların, başvuru formunu doldururken başvuru yapmak istediği pozisyonu seçmesi gerekmektedir. Başvuru şartlarını başvurmuş olduğu pozisyona göre taşımayan adayların başvurular geçersiz kabul edilecektir.

Kadrolara göre başvuru şartları ise şu şekildedir:

 • Romence tercümanlık için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ve Romence’yi anadili gibi konuşuyor olmak gerekir. Başvuracak adayların tercümanlık tecrübesinin bulunması gerekir. Başvuran adaylar arasında İngilizce bilenler daha çok tercih edilecektir. Adayların herhangi bir seyahat engelinin bulunmaması gerekir.
 • Macarca tercümanlık yapmak isteyen adayların ise Macarca’yı anadil seviyesinde bilmesi gerekir. Tercümanlık tecrübesine sahip olması gerekir. Ayrıca ilgili üniversite bölümlerinden mezun olmuş gerekir. adaylarda tercihen iyi derecede İngilizce bilme özelliği aranır.
 • İspanyolca tercümanlık için adayların tercümanlık tecrübesine sahip olması gerekir. Ayrıca adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması ve anadili gibi İspanyolca bilmesi gerekir. Başvuracak adaylarda seyahat engelinin bulunmaması gerekir.
 • Sosyal medya uzmanı için başvuru yapacak olan adaylarda üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma şartı aranır. Ayrıca başvuru yapacak adayların edit ve shop programlarının kullanımına iyi derecede hakim olması beklenir. Adayların sosyal medya ve dijital pazar konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Adayların seyahat engeli bulunmamalıdır. Ayrıca adayların iyi derecede İngilizce bilmesi tercih sebebi olacaktır. Sosyal medya uzmanı olarak görev yapacak kişinin sosyal medya ve dijital pazar kurallarına hakim olmaları gerekir.
 • Bordro uzmanı alımı için adaylarda aranan özellikler bilişim bordro kurallarına hakim olmaları ve bordo uzmanlığı konusunda en az 2-3 yıl deneyimli olması gerekir. üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun iyi derecede İngilizce bilen adaylar tercih sebebi olacaktır.
 • Depo yöneticisi olarak başvurmak isteyen adaylar ise, depo ve stok takibi konusunda deneyimli olmalıdır. Ayrıca depo giriş çıkışlarını program üzerinden yapabilmelidir.
 • Teknik eleman alımı için başvuracak adaylarda ise aranan özellikler şu şekildedir; yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, teknik elemanlık konusunda en az bir yıl tecrübeli, tercihen iyi derecede İngilizce bilen.

Restoran müdürlüğü için başvuru yapacak adayların ise en az 8 yıl restoran yöneticiliği tecrübesi bulunan, yurt dışı seyahat engeli olmayan ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş gerekir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu