2017 SGK Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

21 Ocak 2017 tarihinde Sosyal Güvenlik Kurumu Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı yapılmıştı. Sınav soruları, sınavla ilgili yorumlar ve tartışmalar konusunda 2017 Sgk Görevde Yükselme Sınavı Soru ve Cevaplarını Yorumluyoruz  konulu yazımızdan bilgi edinebilirsiniz. Peki 2017 SGK görevle yükselme ve unvan değişikliği sınavı ne zaman açıklanacak? Herkesin merakla beklediği sınav sonuçları ne zaman belli olacak?

2017 SGK Görevde Yükselme Sınav Sonuçları

21 Ocak 2017 tarihinde yapılan Sosyal Güvenlik Kurumu görevde yükselme ve unvan değişikliği sınav sonuçlarının en geç 2017 Şubat ayı sonuna kadar açıklanmasını bekliyoruz. Kurum’dan henüz net bir açıklama yapılmazken yetkililer ile yaptığımız görüşme neticesinde sorular hakkında yapılan itirazların neticelenmesinin ardından sınav sonuçlarınının açıklanacağı yönünde bir açıklamada bulundular. En geç Şubat sonuna kadar kesin sonuçların açıklanmasını beklemekteyiz.

2017 SGK Memur, Şef, Müdür Yardımcısı, Merkez Müdürü, Şube Müdürü Maaşları

Peki görevde yükselme sınavı sonucu yükselmeniz halinde ne kadar net maaş alacaksınız. İşte kalem kalem 2017 SGK memurlarının 01 Ocak ile 30 Haziran 2017 arası net maaşları,

  • Memurlar için net maaş tutarı: 2.628,00 T.L. 
  • Şefler için net maaş tutarı;2.842,00 T.L.,
  • Müdür yardımcısı için net maaş tutarı; Yaklaşık 4200,00 T.L.
  • Merkez Müdürü için net maaş tutarı; 4.328,00 TL

*yukarıdaki veriler bekar bir memur için net maaş tutarını göstermektedir.

*Eğer bir çocuk varsa ilave olarak; 68 TL.

*Eğer iki çocuk varsa ilave olarak; 136 TL alabilirsiniz.

*Eşiniz çalışmıyorsa eş için de ilave olarak 232 TL alabilirsiniz.

*Yukarıdaki hesap için kademe 4 derece ise 1 olarak esas alınmıştır.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. sınava girenlerden sözlü sınav soruları hakkında bilgi alan arkadaş var mı?

  2. SINAV SONUÇLARI ÖNCEDEN BELLİ DEĞİL Mİ SANKİ. VERİYORLAR SORULARI BU KADAR BASİT. KİMİN NE OLACAĞI BAŞTAN BELLİ BU DÜNYA DÜZENİ DEĞİŞMEZ KARDEŞİM. 67 zorla aldım ama neye yarar ki

  3. sınav gariplere ?????? genel merkez işini iyi ayarlıyor.birileri çıkıyor bu dünya ve öteki diyor batsın sizin dünyanız adalet,adalet temiz toplum nerede?????????

  4. Açıklama süreci uzadıkça spekülasyonlarda artıyor bence bu süreç daha fazla uzatilmamali

  5. 4000 kişi girdi sınava şubat ayı sonu nedir? Soruları hazırlarken neden kontrol etmediler? Nerden tutsan elinde kalıyor. Milyonların girdiği üniversite sınavı 15 günde açıklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu