Sgk İşten Çıkış kodları!

BENZER YAZILAR

12 yorum

 1. Senay dedi ki:

  Merhaba 2 senedir sgk yokmus ve bilgin yoktu bende takip yapmadim sgk ya sikayet etsem isten ciktim olumlu sonuc alabilirmiyi. Sg dan

 2. ÜMİT UYGUN dedi ki:

  NAKİL İŞLEMLERİ SIRASINDA PERSONELİN İŞTEN ÇIKIŞINI YAPTIK. BU SIRADA YENİ İŞYERİ SGK. NO. OLMADIĞI İÇİN ESKİ SGK.NUMARASI İLE ÇIKIŞINI YAPTIK. BU ÇIKIŞIN GÜNCELLENMESİ YAPILABİLİR Mİ….
  KOLAY GELSİN

 3. bayram dedi ki:

  1- Haksız içten çıkarılma durumu nasıl ispatlanabilir?
  2- Malumunuzdur! İşçi-İşveren arasındaki alacak davasında Zorunlu Ara buluculuk dönemi başladı. arabulucuya başvuruda ör. kıdem tazminatı, fazla çalışma alacağı gibi alacak hesaplamalarını yani toplam tutarı vs ayrıntılı olarak başvurucu dilekçesinde belirtmeli midir?
  çok teşekkür ederim.

  • Ahmet SARI dedi ki:

   Merhaba;şahitlerle ispat edebilirsiniz ya da elinizde bilgi belge varsa onlarla ispat yapılabilir.Dilekçenizde tüm detayları belirtin.

 4. BURAK AYTAÇ dedi ki:

  merhaba: 13 10 2016 tarıhınde işten cıkarıldım ve sonra işszlik maasına basvuru yaptım ama ödenek verılmedı benı işveren 29.maddeden çıkış sağlamıs. ben kıdem ve ıhbar tazmınatı alamadım ÇALIŞMA BAKANLIGINA SIKAYETTE BULUNDUM ORASI BENI HAKLI BULDU VE İŞVERENE ÖDEMESI GEREKTIGINE DAİR YAZI GÖNDERDI ÖDENMEDI.. mahkemeye basvuru yaptım 1 yıldır hala sonuclanmadı davalara avukatım bakıyor ne zaman sonuclanır ve ben nasıl işsizlik yardımlarından faydalanabılırım? Bu cıkıs kodunu nasıl değiştirebılırım? Yardımcı Olur İsenız Sevınırım..Kolay Gelsin..

 5. mutlu dedi ki:

  mrb bir işçiye yanlışlıkla temmuz ayında çıkış verdim düzeltme imkanım var mı bilgi verirseninz sevinirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir