Kendi İsteği ile İşten Ayrılan Tazminat Alır mı 2018

BENZER YAZILAR

22 yorum

 1. Ahmet karahmetoğlu dedi ki:

  2 yıldır bi işde çalışıyorum fakat iş verenim 05/01/2018 çıkış ve 12/01/2018 griş yapmış ama benim bilgim dışında çıkış griş yapmış ben iş verenden ne hak talep edebilirim ve benim çalışmış olduğum 2 seneyi nasıl etkiler

 2. mehmet kılıc dedi ki:

  21 ay aynı fırmada calıştım kendı ıstegımle ayrıldım işsızlık maaşı alamazmıyım

 3. mert sahin dedi ki:

  Noldu tvde atip tutuyorlardi isci kendi istegiyle de ayrilsa kidem tazminatini alir fona devredilir diye milleti heveslendirdiler simdi ses seda yok aciklama bile yok nette sirketlerde tazminati vermemek icin mobinge gidiyor ne cikartiyor nede adam gibi calistiriyor isci yi dusunen yok herkese tavsiyem calistiginiz iste her seyi delil olarak toplayin zamani gelinede verin mahkemeye baska turlu kimse vermiyor tazminati vampir olmus sirketler kul hakkiyla geciniyor allah hepinizden hesap soracak birgun ne yerde ne gokte demis birakirim demis. (ALLAH c.c)

 4. okan şerbetcioğlu dedi ki:

  bir ay önceden işten kendi isteğim ile ayrılacağımı söyledim ve kendi isteğim ile ayrılıyorum diye dilekce verdim bu durumda kıdem tazminatı alabilirmiyim

 5. mahmut dedi ki:

  ssk girişim 2000 yılı kendim işten ayrılsam tazminat hakkı doğarmı

 6. şaban güneş dedi ki:

  merhaba sgk girişim 13/08/1997 kendi istegimle işten ayrılmak istiyorum kendin ayrılıyorsun hakkın yok dendi nereye baş vurmalıyım imzada atmadım daha iş yerimde 8 yıldır çalışıyorum teşekkür ederim.

 7. mehmet erciyas dedi ki:

  2013 yılında işe başladığım kurum da 2015 yılında askere gittim.6 ay ücretsiz izinden sonra tekrar işe başladım.İzin hak ediş tarihim askerlik dönüşüm yapılmış oldu.Şimdi istifa ediyorum ve askerlik öncesi tazminatımı alabilirmiyim.

 8. sevim yiğit dedi ki:

  ssk emeklisiyim.3 yıldan beri,özel bir firmada çalışmaktayım.kendi isteğimle işten ayrılırsam tazminat alabilirmiyim.maaşım net:1750 brüt:2200.tazminat alırsam ne kadar alırım.SAYGILAR.

 9. Baki dedi ki:

  Merhaba boyun fıtığı ve kemik erimesi baslamis olması nedeni ile işten ayrilmayi düşünüyorum işimiz nemdeni ile 8 saat in 7 saat 15 dk sini ayakta geçiriyoruz bu sebepten işten ayrılsam ödem tazminatı ve işsizlik maaşı alabilirmiyim

 10. Ayten dedi ki:

  Merhaba, Şirketimizde çalışan bir arkadaş maaş zammını beğenmeyip istifa dilekçesini yazarak, işten ayrıldı. 1 hafta sonra başka bir işte çalışmaya başladı. 15 gün sonra kıdem tazminatı isteği ile arabulucuya başvurdu. Bu kişi kıdem tazminatını alabilir mi? İstifa dilekçesinde şahsi sebeplerden ötürü yazıyor.

 11. Bülent dedi ki:

  01 11 2002 girişli sgk lıyım hiç kesinti olmadan pirimlerim ödendin istifa etsem tazminat ala bilirmiyim saygılar

 12. Mehmet dedi ki:

  7 senedir senelik izin yok ucretide yok mesai ücretide yok alamadım kendim çıkamıyorum oyleymis kanunları bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir