İş Kazası Bildirimi Nasıl Yapılır, İş Kazası Bildirim Süresi Nedir?

BENZER YAZILAR

8 yorum

 1. MUSA ALBAYRAK dedi ki:

  Merhaba.kız kardeşimin eşi 3 yıl önce iş kazasından dolayı vefat etti.bir de küçük kızı var.bunlara maaş bağlandı ama ekstra bir para verilmedi.hem emekli aylığı hem de sürekli iş göremezlik geliri verilmesi gerekmez mi.teşekkür ederim.

 2. RECEP dedi ki:

  İŞ KAZALARINI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI MI YOKSA MUHASEBE Mİ BİLDİRİM YAPAR

 3. Mehmet Altun dedi ki:

  Merhaba;

  İş kazası bildirimi yapıyorum ama sürekli kayıt başarısız hatası alıyorum. Daha öncesinde sorunsuz kayıt yaparken şuan kayıt yapamıyorum son 5-6 iş kazasını elle bildirmek zorunda kalıyorum. Bu konuda Çok acil Yardım istiyorum.

  NOT.: Tüm Hücreleri şahit bilgilerini telefon adres fax bilgilerini eksiksiz dolduruyorum.

 4. Oğuz G. dedi ki:

  Merhaba,

  İş Kazalarını bildiren kişi İşveren-İşveren Vekili-İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı olabilir seçenekleri var fakat İnsan kaynakları ya da muhasebeciler bunu bildiriyor, hiçbir şekilde işveren-işveren vekili-işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanının bildirdiğini görmedik, bu bildirimde aslında doğru olmayan bir seçimle örneğin işveren olarak bildiriyor ama gerçekte bildiren muhasebe ya da insan kaynaklarıdır. Bu ne kadar doğru?

  • Ahmet SARI dedi ki:

   Merhaba;kanun ile uygulama arasında farklılıklar çok fazla ama muhasebeci işveren adına bildirim yaptığından dolayı işveren statüsüne girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir