Devlet Hastanesi Muayene Ücreti 2018, Sgk Özel Hastane Muayene Ücretleri 2018 

BENZER YAZILAR

23 yorum

 1. Sinan ÖZTÜRK dedi ki:

  Eşim Sağlık Personeli iken emekli iki sene önce emekli oldu. Bu ay maaşından 59,75 TL. muayene ve ilaç bedeli kesildi. e devletten araştırınca 05.09.2017 ve 22.09.2017 tarihlerinde iki defa Şavşat Devlet Hastanesine götürdük. Birincide acilde serum takıldı ikincide dahiliyeye muayene oldu. Hayretki Acilde muayene ve ilaç bedeli diğerinde muayene bedeli (acil 15,5 dahiliye 25 tl muayene görünüyor)
  Bu kadar para kesilmesi doğru mu değilse ne yapmalıyız.Teşekkürler.

 2. Ümit özdil dedi ki:

  Merhaba universite hastanesinden untrason icin 6 ay sonrasina sira aldim sonra ayni yerden ozel cekim var 88 tl yatirirsam yarin cekilecegi soylendi bana tahahutname imzalattilar ve sirasini bekleyip gelen hastalarla beraber mesai saatlerinde cekim yaptilar bu yasal mi degil mi

  • Ahmet SARI dedi ki:

   Merhaba;tam olarak üniversite hastanelerindeki uygulamaları bilemiyoruz.Özel muayeneye giren bazı uygulamalar mevcut ama bir dilekçe ile şikayette bulunabilirsiniz.

 3. şener dedi ki:

  2017 11.ve 12. ay devler hastaesi poliklinik muayenesi e devlette 26 lira ve 28 lira gözüküyor.bu nasıl oluyor

 4. kenan dedi ki:

  Merhaba;
  Araştırma hastahanelerinde safra kesesi, pankreas gibi ameliyatlara ücret ödenir mi?
  Ödeniyorsa sgk bunun ne kadarını karşılıyor. Teşekkürler

 5. tuğba dedi ki:

  Merhaba sigortam bulunmamaktadır.Diş muayene,diş temizletme,diş kaplama yapıştırma ücretleri ne kadar acaba.Teşekkürler.

 6. efe dedi ki:

  Merhaba. Yeşil kartlıyım. Devlet hastanesinde hemoroid ameliyatı olmam gerekiyor. Önümüzdeki hafta için gün aldım. Iki gün yatış yapmalıymışım. Toplam ne kadar masraf olabilir acaba hastanede “personel” dahi bilmiyoruz dedi de. Kafamı kurcalıyor..

 7. cesim dedi ki:

  Devlet Hastanelerinin fiyat tarifelerini nereden ve nasıl bulabilirim.
  Çok merak ertiğim konu ise; devlet hastanesinin kardiyoloji bölümünde muayene olan emekli bir kalp hastasından muayene başı nasıl olur da 55,-TL Katkı payı öder bilen var mı?

 8. hasan dedi ki:

  sigortası olmayan vatandaşlar oşuna hastaneye gitmesinler evde kendi kendilerine ölmeyi beklesinler hastaneye giderlerse fiyatları duyunca kalp krizinden ölecekler yoksa ülkemizde sadece muayene ücreti 50 TL . hadi 50 lirayı verdin doktor ilgilenmiyo bile ilaç yazıyo gönderiyor bir 50 de ilaca veriliyor. nasıl bir devletimiz var nasıl bir memleketimiz var ben hala çözmüş değilim.

 9. Suat Korkmaz dedi ki:

  Merhaba GSS olanlar ilaclarin yuzde kacini oder sgk ile aynimidir farklimidir tesekkurler

 10. Aslı dedi ki:

  Merhaba. Özel hastanede muayene olmak için bir miktar para ödüyoruz. Bir de eczaneden ilaç alırken bir miktar daha muayene ücreti çıkarıyolar. Bunun swbebi nedir? Ben zaten muayene ücreti verdim, eczanede karşıma çıkan nedir ?

  • Ahmet SARI dedi ki:

   Merhaba;özel hastane özel muayene ücreti alır.Sizin eczanede ödediğiniz tutar ilaç katılım,eczane katılım ve varsa ilave ilaç ücreti katılım payıdır.

 11. Musa SAMANCI dedi ki:

  Merhaba benim esim sigortali olmasına rağmen özel hastaneye gittiğinde 60 tl ödüyoruz. Hamile doğumunu özel hastanede yapmayı düşünüyor bunun için de 850 tl ücret istiyorlar. Sizce bu fazla değil mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir